KONST / Litografier / Litografi 8011247
nr 801 1247
Kristina Anshelm
(f. 1942), Sverige
Litografi, Kristina Anshelm (f. 1942), signerad, motivets mått: 80x55
Kristina Anshelm, svensk grafiker och målare född 1942.
Utrop:
300 kr
måndag 14 januari 2013
kl 19:53:49
Kristina Anshelm
Läs mer om Kristina Anshelm