KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9884386
nr 988 4386
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Kajuta, signerad, 29, 6x19, 6, Hjert&Hjert 284, A 279
Utrop:
10.000 kr
Såld:
14.000 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:08:09
13.500 kr
9.200 kr
9.400 kr (Budbetjänt)
10.500 kr
11.000 kr (Budbetjänt)
19 okt
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn