ÖVRIGT / Leksaker / Leksaker 14808180
nr 1480 8180
Leksaker
10 delar, modell äldre, bland annat Dinky Toys. Längd: 8 - 17
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:06:19
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr