KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8203417
nr 820 3417
+ akvarell, Hauge + Holmboe, signerade, 41x34 + 27x36
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 april 2013
kl 20:34:30
1.000 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr