MÖBLER / Bord / Bord 5304405
nr 530 4405
Bord
1800-tal., längd: 92, djup: 54, höjd: 87 (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 juni 2008
kl 16:35:49
300 kr
200 kr