KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666196
nr 1466 6196
Oidentifierad konstnär. Österlånggatan, Gamla Stan, Stockholm. Signerad Hagström. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 103x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:50:10
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)