KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598022
nr 1459 8022
Rolf O Eriksson. Signerad, daterad 80, landskap. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 45x51cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:43:38
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)