ART / Lithographs / Silkscreen 9658536
nr 965 8536
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Curt Hillfon (b. 1943), 18/90, sheet: 91x64,
SILKSCREEN, Curt Hillfon (f. 1943), 18/90, bladets mått: 91x64
Curt Hillfon, born 1943 in Stockholm, Swedish painter.
800
SEK 500
Monday June 1 2015
at 19:45:31
1/6 19:18:33