KONST / Litografier / Färglitografi 8848728
nr 884 8728
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi , Stig Claesson Slas (1928-2008), Stockholmsmotiv, 54/150, signerad, motivet: 40x55
måndag 31 mars 2014
kl 20:37:49
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas