ART / Lithographs / Giclée 14088025
nr 1408 8025
GICLÉE
Bengt Bengtsson, "Comic Girl". Signed, numbered 21/50. Unframed, 38x28 cm,
Gicléetryck, Bengt Bengtsson, "Comic Girl". Signerad, numrerad 21/50. Oramat löst blad, 38x28 cm
SEK 100
Monday July 19 2021
at 18:55:33
19/7 00:16:21