![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 9884295
*
nr 988 4295
Färglitografi
Birgitta Lundberg, "Blå växter", 13/25, signerad, -70, motivet: 49x41
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 oktober 2015
kl 18:34:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/10 15:25:38
1
150 kr
19/10 17:57:18
2
350 kr
19/10 18:24:29
3
Vinnande bud
19/10 18:27:47
2
500 kr
19/10 18:27:47
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
19 okt
Grafik
På Tema Grafik den 19 oktober har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Hans Arnold, Reidar Aulie, Enrico Baj, Alexander Calder, Marc Chagall, James Coignard, Cor ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: birgitta lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:43
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:03
-
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:18
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:40
-
6443 Färglitografi
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:46
-
7066 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:52
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
Läs mer om Grafik
nr 988 4295
Färglitografi
Birgitta Lundberg, "Blå växter", 13/25, signerad, -70, motivet: 49x41
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 oktober 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/10 15:25:38 | 1 | 150 kr |
19/10 17:57:18 | 2 | 350 kr |
19/10 18:24:29 | 3 | Vinnande bud |
19/10 18:27:47 | 2 | 500 kr |
19/10 18:27:47 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
19 okt
Grafik
På Tema Grafik den 19 oktober har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Hans Arnold, Reidar Aulie, Enrico Baj, Alexander Calder, Marc Chagall, James Coignard, Cor ...![](/tema/themes/{1FA457B0-9094-4238-8517-8DBB54495663}_183x97.jpg)
Läs mer om Grafik
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: birgitta lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:43 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:03 -
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:18
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:40 -
6443 Färglitografi
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:46 -
7066 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:52