KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16119037
nr 1611 9037
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1925, mansporträtt. Olja på duk, 74x60, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 april 2024
kl 19:23:12
300 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)