KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15033188
nr 1503 3188
Etsningar
2 st, Kolorerade, Stockholmsmotiv. Bildmått: 22x32 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:18:59
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)