KONST / Litografier / Färglitografi 14088564
nr 1408 8564
Mihail Chemiakin
(f. 1943), Ryssland
Färglitografi, Signerad, numrerad 209/250. Motivet: 50x43, yttermått inklusive ram: 84x73 cm
Mihail Chemiakin, rysk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:05:42
350 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)