ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11728147
nr 1172 8147
Sent 1800-tal, 53x62
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 mars 2018
kl 18:24:02
250 kr