ART / Lithographs / Graphic art 8258082
nr 825 8082
GRAPHIC ART (F)
Marino, subject size: 89x69,
Marino, motivets mått: 89x69
2000
SEK 1600
Monday May 6 2013
at 19:42:28
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr