KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13185213
nr 1318 5213
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Blandteknik, "Monument á la métode". Signerad, daterad 1971, numrerad 61/100. Mixed media. Bladets mått: ca 54x74 cm
Kondition: kasetten skadad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:04:52
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel