KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14743279
nr 1474 3279
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Etsning, Figurer. Signerad, numrerad 29/150. Bildmått: 32x34 cm, yttermått inklusive ram: 60x56 cm
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:06:38
12/6 20:28:00