KONST / Litografier / Litografier 11755167
nr 1175 5167
Litografier
ca 280 st, Nordens Flora, C Lindman, 1920-tal, bladets mått: 23x15
Kondition: lösa blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:51:39
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr