KONST / Litografier / Färglitografi 8493634
nr 849 3634
Färglitografi
Per Adalbert, 226/299, signerad, bladets mått: 63 x 48 ca
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 september 2013
kl 19:57:47
100 kr
250 kr
250 kr
500 kr
500 kr
700 kr
700 kr