GLASS & CERAMICS / Glass / Glaskonst 5464338
nr 546 4338
Glaskonst
Lenght: ()
4 delar, 1 st Målerås glasbruk, monogramsignerad Mats Jonasson, numrerad, Figur, höjd: 7, 5 (litet nagg på baksida), 3 st Orrefors, Älg, Rådjur, Glasblåsare, höjd: 11-14
100
SEK 150
Monday October 13 2008
at 17:00:32
9/10 16:52:49
100 kr
11/10 18:13:30