KONST / Litografier / Färglitografi 13185227
nr 1318 5227
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 48/100,76x56cm
Kondition: skadad glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:29:46
3/4 15:36:32
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer