KONST / Litografier / Färglitografi 11139091
nr 1113 9091
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Lars Jonsson (f. 1952), tärnor, EA-upplaga, signerad, bladets mått: 30x45
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 5 juni 2017
kl 18:18:20
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr