KONST / Litografier / Litografi 8347165
nr 834 7165
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Litografi, Åke Westin (f. 1939), "Morgonbris", 21/290, signerad, motivets mått: 45x37
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juni 2013
kl 20:17:18
17/6 16:43:31
100 kr
17/6 17:51:19
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin