KONST / Litografier / Färglitografi 14666092
nr 1466 6092
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 56/75. Färglitografi, bildmått: 24x21, yttermått inklusive ram: 47x33 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:43:19
7/5 17:59:24
300 kr
9/5 18:38:19
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin