KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14476350
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad landskap landskap med hus landskapsmotiv landskapsmåleri teckning tusch vattenfärg
-
6421 Teckningar
3 st, Harald Wiberg (1908-1986), Sverige. Signerad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:57
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad landskap landskap med hus landskapsmotiv landskapsmåleri teckning tusch vattenfärg
-
6421 Teckningar
3 st, Harald Wiberg (1908-1986), Sverige. Signerad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:57