KONST / Litografier / Färglitografi 14556052
nr 1455 6052
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Karl Momen (f. 1935), Signerad, numrerad 8/80, daterad -81. Färglitografi, bildmått: 70x36, yttermått inklusive ram: 81x45 cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:50:06
150 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr