KONST / Litografier / Färglitografi 12178155
nr 1217 8155
Kristina Jöred
(1913-2003), Sverige
Färglitografi, Uppbördshuset. Signerad, numrerad 265/360. Motivet: ca 35x41 cm
Kristina Jöred, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:02:33
100 kr
150 kr
250 kr
Kristina Jöred
Läs mer om Kristina Jöred