KONST / Litografier / Färglitografi 15941042
nr 1594 1042
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Sveaborg. Signerad, numrerad 22/170. Färglitografi. Bladets mått: 75x78 cm, yttermått inklusive ram: 99x102 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:42:36
3.000 kr
4.000 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.400 kr
4.600 kr
4.600 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
29 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska