FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Lavoar 5395490
nr 539 5490
Lavoar
Lenght: ()
1800-tal, kannelyrer, bemålad, längd: 59, djup: 46, höjd: 75 cm, + Tvättfat + tvålkopp [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 300
Monday September 1 2008
at 16:36:49
100 kr
250 kr
200 kr