KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418098
nr 1541 8098
Märta Leijonhufvud. Porträtt av herre. Signerad a tergo. Olja på duk, 76x60 cm, yttermått inklusive ram: 90x74 cm
Kondition: skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:52:32
22/5 19:35:57
22/5 19:41:50