KONST / Litografier / Färglitografi 16285012
nr 1628 5012
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Signerad, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 44x56cm, yttermått inklusive ram: 50x72cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:58:19
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor