KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385592
nr 1338 5592
Herman Hägg
(1884-1966)
Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), Solnedgång, Signerad, 1940. Olja på pannå, 12x20,5
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:53:20
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr