FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining table 6536549
nr 653 6549
DINING TABLE
1950s, jacaranda, length: 100, width: 100, height: 74, skador + 2 ilägg,
50-tal, trä, längd: 100, djup: 100, höjd: 74, skador + 2 ilägg
300
SEK 1100
Monday August 30 2010
at 17:22:50
700 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
800 kr
850 kr
900 kr
1.000 kr