MÖBLER / Möbler, övrigt / Notställ 16306362
nr 1630 6362
Notställ
omkring 1900, tre hyllplan, på trissor, mässing, trä. Bredd: 45 cm. Djup: 29 cm. Höjd: 84 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 juli 2024
kl 19:50:06
29/6 15:06:26
200 kr
29/6 16:26:03
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 2.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor