GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 7919683
nr 791 9683
Tallrikar
Ett par, Blåvitt kompaniporslin, Dia23
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 november 2012
kl 17:58:47
100 kr
500 kr
600 kr