MÖBLER / Bord / Sideboard 13636810
nr 1363 6810
Sideboard
1950-tal, teak, lådor. Längd: 71, djup: 28 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:21:28
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr