KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12702341
nr 1270 2341
Monica Månsson
(f. 1956), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1994, ca 15x20 cm
Monica Månsson, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:42:42
26/8 19:58:21
26/8 20:13:24