KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14222015
nr 1422 2015
Gösta Larsson
(1912-1978), Sverige
Pastell, "Sjösättning". Signerad, daterad 1964. Pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 39x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:21:02
27/9 15:36:13
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Gösta Larsson
Läs mer om Gösta Larsson