KONST / Litografier / Färglitografi 13658329
nr 1365 8329
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad. Bladets mått: 46x37 respektive 62x74 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:48:13
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg