KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13603045
nr 1360 3045
Oljemålningar
2 st, Attila Balla (tillskrivna), ej signerade, oramade. Olja på duk, 90x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:08:16
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr