MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Kalender 9255101
*
nr 925 5101
Kalender
Esquire girls, efter Al Moore, innehåller juli - december, 1951,
Esquire girls, efter Al Moore, innehåller juli - december, 1951
Estimate:
800
Sold:
SEK 300
Auction date:
Monday November 17 2014
at 20:12:25
- Bid history
Time
Bidder
Bid
17/11 19:28:20
1
Vinnande bud
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: al moore esquire girls kalender
-
6148 ANCHOR
iron. Height: 105 cm,
Present: SEK 150
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:24
-
5309 ASHTRAY
on stand, 1950s. Height: 80 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:53
-
6354 FLOWER TABLE
koppar / metallben. Length: 65 cm, width: 33 cm, h..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:02
-
6217 TRAY
+ 2 tabletter+ 6 tabletter, delvis fuktskadade.
Present: SEK 250
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:43
-
6357 CIGARETTE TIN
GAB Brons, 1930s. Height: 6, 5 cm,
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:13
-
6155 Fönster
two pairs, (valv), 68x45,
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:37
*
Kalender
Read more about 50/60-tal
nr 925 5101
Kalender
Esquire girls, efter Al Moore, innehåller juli - december, 1951,
Esquire girls, efter Al Moore, innehåller juli - december, 1951
Estimate: | 800 |
---|---|
Sold: | SEK 300 |
Auction date: |
Monday November 17 2014 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
17/11 19:28:20 | 1 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: al moore esquire girls kalender
-
6148 ANCHOR
iron. Height: 105 cm,
Present: SEK 150
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:24 -
5309 ASHTRAY
on stand, 1950s. Height: 80 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:53 -
6354 FLOWER TABLE
koppar / metallben. Length: 65 cm, width: 33 cm, h..//
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:02
-
6217 TRAY
+ 2 tabletter+ 6 tabletter, delvis fuktskadade.
Present: SEK 250
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:43 -
6357 CIGARETTE TIN
GAB Brons, 1930s. Height: 6, 5 cm,
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:13 -
6155 Fönster
two pairs, (valv), 68x45,
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:37