GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 14456452
nr 1445 6452
Skål
+ 3 st, tallrikar, dekor i famille rose, Kina. 4 delar. Diameter: 22-26 cm
Kondition: spricka/ sprickor, nagg,lagning
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:28:34
30/1 17:25:57