KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346397
nr 1434 6397
Oidentifierad konstnär. Strandmotiv med båtar. Signerad Bergqvist 1953. Olja på pannå, 51x70 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:55:47
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr
600 kr