FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 12994065
nr 1299 4065
ARMCHAIR
med rotting, wear, damages.
med rotting
Condition: slitage, skador
800
SEK 200
Monday January 6 2020
at 18:33:39
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)