FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 14454270
nr 1445 4270
ARMCHAIRS
one pair, Rosengrens, wear, damages.
Ett par, Rosengrens
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday January 31 2022
at 20:11:54
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)