KONST / Litografier / Förglitografier 14609070
nr 1460 9070
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Förglitografier, 6 st, Signerade & numrerade, bladets mått: 23x27cm-29x31cm, oramade lösa blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:54:53
11/4 13:17:04
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin