KONST / Litografier / Färglitografi 11543385
nr 1154 3385
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, 1976, signerad och numrerad 77/150, bladets mått: 28x33
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:05:08
22/12 22:41:38
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin