GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vaser 4754470
nr 475 4470
Vaser
Lenght: ()
2 st, 17/1800-tal, Kina, höjd: 10 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1000
SEK 700
Monday July 2 2007
at 16:06:50
2/7 12:37:19