ART / Lithographs / Litograph in colors 11367212
nr 1136 7212
Catharina Edlund
(f. 1974), Sverige
2 pcs. Catharina Edlund (b. 1974), numrerade och signerade, subject: ca 44x36, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, 2 st. Catharina Edlund (f. 1974), numrerade och signerade, motivet: ca 44x36, oramade
Catharina Edlund, Swedish painter, born 1974 .
600
SEK 350
Monday October 16 2017
at 18:24:40
14/10 18:10:13
300 kr
15/10 20:30:58